Bilal Erdoğan Gaziantep’te

Bir dizi ziyaret dolayısıyla Gaziantep’e gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Şahinbey Belediyesi tarafından yapılan hizmet ve yatırımları yerinde inceledi.

 • http://www.facebook.com/yilmazergul Yılmaz Ergül

  “Hop hooppp; sen hangi sıfatla geldin arkadaş?” diyecek birisi karşısına çıkmaz ve arkasından tin-tin yürürse olacağı budur. Bu ülke yağcı, yalaka tayfası tarafından nice prensler-prensesler ve nice sultanlar-şehzadeler ortaya çıkarttı, çıkartıyor!
  Ne var ki, aklıselim ve sağ duyu sahibi yurttaşların Yüce Deha’nın ilke ve devrimlerine bağlılığı ile gaflet ve delalet içindekilerin çıkarttıkları yapay ünvanlıların bu unvanları geri alınıyor ve bir daha bellerini doğrultamayacak şekilde sandıklarda gömülü kalıyorlar.
  Önemli olan ‘ortaya çıkartılan’ değil, ‘çıkartanların’; eğilip-bükülen taklacıların değil karşısında adam gibi adam olup hangi sınırda kalması gerektiğini ilgilisine belirtenin tutumudur ki, onlar hiçbir zaman ödün vermezler… çünkü doğru bildikleri yolda satın alınamaz bir mayadan oluşmuşlardır!

 • John

  Turgut Özal ile karısına kızardım, şimdi mekanın cennet olsun diyorum. Bu kadar ayak takımının baş olduğu hiçbir zaman Türkiye tarihinde görülmedi.

 • sertaç

  arkadaş anladıkta ben kimimde bu adam bana böyle vızır vızır sürekli birşeyler anlatıyor? ne oluyor yahu? demiyormu?

 • Manolo Guzman

  KATIL ORADAN SURIYEYE GEC ISTERSEN!!